Отвори го главното мени

Промени

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: eu:Eleuterio
[[es:Eleuterio]]
[[eo:Eleŭterio]]
[[eu:Eleuterio]]
[[fa:الئوتروس]]
[[fr:Éleuthère (pape)]]
86.434

уредувања