Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Судири во 1821 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: no:Kategori:Konflikter i 1821
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:분류:1821년 분쟁 Брише: sv:Kategori:Krigsåret 1821)
с (r2.7.1) (Бот Додава: no:Kategori:Konflikter i 1821)
[[fr:Catégorie:Bataille de 1821]]
[[ko:분류:1821년 분쟁]]
[[no:Kategori:Konflikter i 1821]]
[[ru:Категория:Конфликты 1821 года]]
[[tr:Kategori:1821'de çatışmalar]]
86.434

уредувања