Британско кралско семејство: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: pl:Brytyjska rodzina królewska
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Менува: pl:Brytyjska rodzina królewska)
[[ja:イギリス王室]]
[[no:Den britiske kongefamilien]]
[[pl:Brytyjska Rodzinarodzina Królewskakrólewska]]
[[pt:Família real britânica]]
[[ru:Британская королевская семья]]
24.517

уредувања