Печ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sl:Pécs
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.3) (Бот Менува: vi:Pécs)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sl:Pécs)
[[he:פץ']]
[[sw:Pécs]]
[[mrj:Печ (Венгри хала)]]
[[la:Sopianae]]
[[lv:Pēča]]
[[nn:Pécs]]
[[oc:Pécs]]
[[mrj:Печ (Венгри хала)]]
[[pl:Pecz]]
[[pt:Pécs]]
[[ru:Печ (Венгрия)]]
[[sk:Pécs]]
[[sl:Pécs]]
[[sr:Печуј]]
[[sh:Pečuh]]
24.517

уредувања