Разлика помеѓу преработките на „Mozilla Firefox“

Додадени 6 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Брише: rw:Mozilla Firefox)
с
{{commonscat|Mozilla Firefox}}
 
[[Категорија:ПрограмскаМрежна програмска опрема]]
[[Категорија:Интернет]]
[[Категорија:Веб прелистувачиПрелистувачи]]
 
{{Link FA|ar}}