Разлика помеѓу преработките на „Никозија“

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Nikosia (Syprus)
с (Брзо додавање категорија Градови во Кипар (со користење на HotCat))
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Nikosia (Syprus))
[[Категорија:Главни градови во Европа]]
[[Категорија:Главни градови во Азија]]
 
[[Категорија:Градови во Кипар]]
 
[[ace:Nikosia]]
[[hif:Nikosia]]
[[fr:Nicosie]]
[[fy:Nikosia (Syprus)]]
[[ga:An Leafcóis]]
[[gv:Lefkosia]]
[[bat-smg:Nėkosėjė]]
[[zh:尼科西亚]]
 
[[Категорија:Градови во Кипар]]
86.434

уредувања