Отвори го главното мени

Промени

Одземени 13 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: nah Брише: he Мења: hr, mr
[[fr:871]]
[[gl:871]]
[[he:871]]
[[hi:871]]
[[hr:871.]]
[[ht:871 (almanak jilyen)]]
[[hu:871]]
[[lmo:871]]
[[map-bms:871]]
[[mr:.स. ८७१]]
[[ms:871]]
[[henah:871]]
[[nap:871]]
[[new:८७१]]
[[ro:871]]
[[ru:871 год]]
[[ru-sib:871]]
[[scn:871]]
[[simple:871]]
43.100

уредувања