Разлика помеѓу преработките на „Гватемала (град)“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.6.2) (Бот Менува: fy:Gûatemala-Stêd
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Gûatemala-stêd)
с (r2.6.2) (Бот Менува: fy:Gûatemala-Stêd)
[[hif:Guatemala City]]
[[fr:Guatemala (ville)]]
[[fy:Gûatemala-stêdStêd]]
[[gd:Baile Guatemala]]
[[gl:Cidade de Guatemala - Ciudad de Guatemala]]
2.347

уредувања