Разлика помеѓу преработките на „Дефекација“

Одземени 8 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: sr:Пражњење столице
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Kaka egite)
с (r2.7.1) (Бот Менува: sr:Пражњење столице)
[[simple:Defecation]]
[[sk:Defekácia]]
[[sr:ИспражњавањеПражњење столице]]
[[ta:மலம் கழித்தல்]]
[[vi:Đại tiện]]
24.517

уредувања