Разлика помеѓу преработките на „Паоло Веронезе“

Додаден 31 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ar:باولو فرونزه
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:باولو فرونزه)
[[Категорија:Венецијански сликари|Веронезе, Паоло]]
 
[[ar:باولو فرونزه]]
[[az:Paolo Veroneze]]
[[bo:ཕའོ་ལོ་ཝེ་རོ་ནེ་ཟེ།]]
5.104

уредувања