Разлика помеѓу преработките на „Тансу Чилер“

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ca:Tansu Çiller
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Tansu Çiller)
[[az:Tansu Çillər]]
[[bg:Тансу Чилер]]
[[enca:Tansu Çiller]]
[[da:Tansu Çiller]]
[[de:Tansu Çiller]]
[[en:Tansu Çiller]]
[[el:Τανσού Τσιλέρ]]
[[en:Tansu Çiller]]
[[es:Tansu Çiller]]
[[fa:تانسو چیللر]]
24.517

уредувања