Разлика помеѓу преработките на „Шангај“

Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: mhr:Шанхай
с (r2.6.4) (Бот Додава: rue:Шанґгай)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mhr:Шанхай)
[[nn:Shanghai]]
[[oc:Shanghai]]
[[rumhr:Шанхай]]
[[uz:Shanxay]]
[[pa:ਸ਼ੰਘਾਈ]]
[[rm:Schanghai]]
[[qu:Shanghai]]
[[ru:Шанхай]]
[[rue:Шанґгай]]
[[ru:Шанхай]]
[[sah:Шанхай]]
[[sco:Shanghai]]
24.517

уредувања