Разлика помеѓу преработките на „Андреј (принц на Грција)“

с
r2.7.1) (Бот Додава: fi:Andreas (Kreikan ja Tanskan prinssi)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Андреј од Грчке и Данске)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Andreas (Kreikan ja Tanskan prinssi))
[[ru:Андрей, принц Греческий и Датский]]
[[sr:Андреј од Грчке и Данске]]
[[fi:Andreas (Kreikan ja Tanskan prinssi)]]
[[sv:Andreas av Grekland och Danmark]]
[[th:เจ้าชายแอนดรูว์ แห่งกรีซและเดนมาร์ก]]
86.434

уредувања