Предлошка:Инфокутија Непрофитна организација: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{инфокутија
{{ infobox
| bodyclass = vcard
| above = {{{name|{{{organization_name|{{{Non-profit_name|<includeonly>{{PAGENAME}}</includeonly>}}}}}}}}}
| label21 = Мото
| data21 = {{{motto|{{{organization_motto|{{{Non-profit_slogan|}}}}}}}}}
| label22 = Веб-страницаМреж. место
| data22 = {{{homepage|}}}
| label23 = Распуштена