Унгарци: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ku:Macar
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Вугорцы)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ku:Macar)
[[it:Magiari]]
[[he:מדיארים]]
[[ku:Macar]]
[[la:Hungari]]
[[lv:Ungāri]]
86.434

уредувања