Разлика помеѓу преработките на „Наруто Узумаки“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: uk:Удзумакі Наруто
с (r2.6.4) (Бот Менува: uk:Наруто Удзумакі)
с (r2.7.1) (Бот Менува: uk:Удзумакі Наруто)
[[th:อุซึมากิ นารูโตะ]]
[[tr:Naruto Uzumaki]]
[[uk:Наруто Удзумакі Наруто]]
[[vi:Uzumaki Naruto]]
[[zh:漩渦鳴人]]
24.517

уредувања