Ројтерс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: el:Reuters
[проверена преработка][проверена преработка]
с ([r2.5.2] Бот Додава: ms:Reuters)
с (r2.7.1) (Бот Додава: el:Reuters)
[[da:Reuters]]
[[de:Reuters]]
[[el:Reuters]]
[[en:Reuters]]
[[es:Reuters]]
86.434

уредувања