Разлика помеѓу преработките на „Еврејска автономна област“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: fa:استان خودگردان یهودی
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Juduen Probintzia Autonomoa)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fa:استان خودگردان یهودی)
[[eo:Hebrea Aŭtonomio]]
[[eu:Juduen Probintzia Autonomoa]]
[[fa:استان خودمختارخودگردان یهودی]]
[[fr:Oblast autonome juif]]
[[ga:Cúige Féinrialaitheach na nGiúdach]]
4.506

уредувања