Центромер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: eu:Zentromero
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: hak:Chho̍k-sṳ̂-lia̍p)
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Zentromero)
[[en:Centromere]]
[[es:Centrómero]]
[[eu:Zentromero]]
[[fa:میان‌پار]]
[[fr:Centromère]]
86.434

уредувања