Цинк хидроксид: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sk:Hydroxid zinočnatý
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Создадена страница со: {{chembox | verifiedrevid = 402890151 | Name = Цинк хидроксид | ImageFile = Hydroxid zinečnatý.PNG | ImageSize = | ImageName = Zinc hydrox...)
 
с (r2.7.1) (Бот Додава: sk:Hydroxid zinočnatý)
[[ru:Гидроксид цинка]]
[[simple:Zinc hydroxide]]
[[sk:Hydroxid zinočnatý]]
4.062

уредувања