Разлика помеѓу преработките на „Јужна Африка (регион)“

с
r2.7.1) (Бот Додава: bcl:Aprikang Habagatan
с (r2.7.1) (Бот Додава: tk:Günorta Afrika)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bcl:Aprikang Habagatan)
[[be:Паўднёвая Афрыка]]
[[be-x-old:Паўднёвая Афрыка]]
[[bcl:Aprikang Habagatan]]
[[bs:Južna Afrika (regija)]]
[[bg:Южна Африка]]
86.434

уредувања