Разлика помеѓу преработките на „Никифор I Цариградски“

с
r2.7.1) (Бот Додава: tr:Patrik I. Nikeforos
с (r2.6.5) (Бот Менува: pt:Nicéforo I de Constantinopla)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tr:Patrik I. Nikeforos)
[[sr:Нићифор I Цариградски]]
[[sh:Nikifor I Carigradski]]
[[tr:Patrik I. Nikeforos]]
[[uk:Никифор (патріарх Константинопольський)]]
24.517

уредувања