Јоханес Гутенберг: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Менува: bg:Йоханес Гутенберг
с (Бот Додава: rue:Йоганн Ґутенберґ)
с (r2.7.1) (Бот Менува: bg:Йоханес Гутенберг)
[[bs:Johannes Gutenberg]]
[[br:Johannes Gutenberg]]
[[bg:ЙоханЙоханес Гутенберг]]
[[ca:Johannes Gutenberg]]
[[cs:Johannes Gutenberg]]
[[sw:Johannes Gutenberg]]
[[ku:Johannes Gutenberg]]
[[mrj:Гутенберг, Иоганн]]
[[la:Iohannes Gutenberg]]
[[lv:Johans Gūtenbergs]]
[[nn:Johann Gutenberg]]
[[oc:Johannes Gutenberg]]
[[mrj:Гутенберг, Иоганн]]
[[uz:Johannes Gutenberg]]
[[pnb:جوہانز گٹنبرگ]]
[[ro:Johannes Gutenberg]]
[[qu:Johannes Gutenberg]]
[[ru:Гутенберг, Иоганн]]
[[rue:Йоганн Ґутенберґ]]
[[ru:Гутенберг, Иоганн]]
[[sco:Johann Gutenberg]]
[[sq:Johannes Gutenberg]]
4.506

уредувања