Шарлот: Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: an:Charlotte (Carolina d'o Norte)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Šarlota)
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Charlotte (Carolina d'o Norte))
 
[[ar:تشارلوت، كارولاينا الشمالية]]
[[an:Charlotte (Carolina d'o Norte)]]
[[zh-min-nan:Charlotte]]
[[bg:Шарлът]]
4.506

уредувања