Отвори го главното мени

Промени

Одземени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Мења: mr:इ.स. ९००
[[lmo:900]]
[[map-bms:900]]
[[mr:.स. ९००]]
[[ms:900]]
[[nap:900]]
[[ro:900]]
[[ru:900 год]]
[[ru-sib:900]]
[[scn:900]]
[[simple:900]]
46.384

уредувања