Разлика помеѓу преработките на „Срцева хирургија“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: hu:Szívsebészet
с (r2.6.4) (Бот Додава: hr:Kardijalna kirurgija)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Szívsebészet)
[[it:Cardiochirurgia]]
[[kn:ಹೃದಯ ಶಸ್ತ್ರಚಿಕಿತ್ಸೆ]]
[[hu:Szívsebészet]]
[[ja:心臓血管外科学]]
[[pl:Kardiochirurgia]]
4.506

уредувања