Шалон ан Шампањ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:شلونزان شامپاین
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.4.6) (Бот Додава: ms:Châlons-en-Champagne)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:شلونزان شامپاین)
[[eo:Châlons-en-Champagne]]
[[eu:Châlons-en-Champagne]]
[[fa:شلونزان شامپاین]]
[[fr:Châlons-en-Champagne]]
[[id:Châlons-en-Champagne]]
4.506

уредувања