Висла: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: am:ቪስቱላ ወንዝ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: fa:ویستولا)
с (r2.7.1) (Бот Додава: am:ቪስቱላ ወንዝ)
 
[[als:Weichsel]]
[[am:ቪስቱላ ወንዝ]]
[[ang:Ƿisle]]
[[ar:فيستولا]]
4.506

уредувања