Разлика помеѓу преработките на „Абуџа“

Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: nap:Abuja
с (r2.6.4) (Бот Додава: mrj:Абуджа)
с (r2.7.1) (Бот Додава: nap:Abuja)
[[sw:Abuja]]
[[ht:Abouja]]
[[mrj:Абуджа]]
[[la:Abugia]]
[[lv:Abudža]]
[[nl:Abuja]]
[[ja:アブジャ]]
[[nap:Abuja]]
[[no:Abuja]]
[[nn:Abuja]]
[[nov:Abuja]]
[[oc:Abuja]]
[[mrj:Абуджа]]
[[pnb:ابوجا]]
[[pap:Abuja]]
86.434

уредувања