Османие (покраина): Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ckb:پارێزگای عوسمانیە
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: mrj:Османие (ил))
с (r2.7.1) (Бот Додава: ckb:پارێزگای عوسمانیە)
[[crh:Osmaniye (il)]]
[[ru:Османие (ил)]]
[[ckb:پارێزگای عوسمانیە]]
[[sv:Osmaniye (provins)]]
[[tg:Вилояти Османие]]
5.104

уредувања