Хибернација: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: is:Dvali
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: nn:Dvale)
с (r2.7.1) (Бот Додава: is:Dvali)
[[hr:Zimski san]]
[[id:Hibernasi]]
[[is:Dvali]]
[[it:Ibernazione]]
[[he:תרדמת חורף]]
86.434

уредувања