Разлика помеѓу преработките на „Здравје“

Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: zh-yue:健康
с (r2.5.5) (Бот Додава: pfl:Xundheit)
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-yue:健康)
[[ro:Sănătate]]
[[qu:Qhali kay]]
[[rue:Здоровя]]
[[ru:Здоровье]]
[[rue:Здоровя]]
[[sco:Heal]]
[[scn:Saluti]]
[[war:Kalibsugán]]
[[yi:געזונט]]
[[zh-yue:健康]]
[[zea:Gezondeid]]
[[zh:健康]]
86.434

уредувања