Разлика помеѓу преработките на „’Рбетници“

Додадени 32 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ba:Умыртҡалылар
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Хрыбетныя)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ba:Умыртҡалылар)
[[bn:মেরুদণ্ডী প্রাণী]]
[[zh-min-nan:Chek-chui tōng-bu̍t]]
[[ba:Умыртҡалылар]]
[[be:Хрыбетныя]]
[[be-x-old:Хрыбетныя]]
4.506

уредувања