Еразмо Ротердамски: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: vi:Erasmus
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: uk:Еразм Ротердамський)
с (Бот Додава: vi:Erasmus)
[[tr:Desiderius Erasmus]]
[[uk:Еразм Ротердамський]]
[[vi:Erasmus]]
[[zh:伊拉斯谟]]
8.502

уредувања