Разлика помеѓу преработките на „Васил Иљоски“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с (Отстрането уредувањето на 92.53.28.92 (разговор), вратено на последната верзија на Brainmachine)
* „11 Октомври“
* „Кочо Рацин“, за книжевен опус на ИuО „Мисла“
Мада Фака
 
== Наводи ==
Анонимен корисник