Николае Чаушеску: Разлика помеѓу преработките

Одземени 23 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (r2.5.1) (Бот Менува: en:Nicolae Ceaușescu)
Нема опис на уредувањето
[[uk:Ніколае Чаушеску]]
[[vi:Nicolae Ceauşescu]]
 
[[zh:尼古拉·齐奥塞斯库]]
<3 ivanaa
Анонимен корисник