Разлика помеѓу преработките на „Аминта III“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: af:Amintas III van Makedonië
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Amyntas III của Macedonia)
с (r2.6.4) (Бот Менува: af:Amintas III van Makedonië)
[[Категорија:Аргеадска династија]]
 
[[af:Amintas III van MasedoniëMakedonië]]
[[ar:أمينتاس الثالث المقدوني]]
[[ca:Amintes III de Macedònia]]
126.095

уредувања