Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: rm:Australia Meridiunala
[[pt:Austrália Meridional]]
[[ro:Australia de Sud]]
[[rm:Australia meridiunalaMeridiunala]]
[[ru:Южная Австралия]]
[[stq:South Australia]]
24.517

уредувања