Џонатан Свифт: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: be-x-old:Джанатан Сўіфт
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: nn:Jonathan Swift)
с (r2.7.1) (Бот Менува: be-x-old:Джанатан Сўіфт)
[[ar:جوناثان سويفت]]
[[be:Джонатан Свіфт]]
[[be-x-old:Джанатан СьвіфтСўіфт]]
[[bs:Jonathan Swift]]
[[bg:Джонатан Суифт]]
24.517

уредувања