Разлика помеѓу преработките на „Западен Бенгал“

Одземени 2 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: hu:Nyugat-Bengál
с (r2.7.1) (Бот Додава: tr:Batı Bengal)
с (r2.7.1) (Бот Менува: hu:Nyugat-Bengál)
[[lv:Rietumbengāle]]
[[lt:Vakarų Bengalija]]
[[hu:Nyugat-BengáliaBengál]]
[[mg:Bengaly andrefana]]
[[ml:പശ്ചിമ ബംഗാൾ]]
4.506

уредувања