Отвори го главното мени

Промени

Одземени 27 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Брише: rw:Mutagatifu Callixte
[[jv:Paus Kallixtus I]]
[[ka:კალიქსტუს I]]
[[rw:Mutagatifu Callixte]]
[[sw:Papa Callixtus I]]
[[la:Callistus I]]
24.517

уредувања