Разлика помеѓу преработките на „Бургундија“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: lmo:Bourgogne
с (r2.6.4) (Бот Додава: rue:Бургундія)
с (Бот Додава: lmo:Bourgogne)
[[lb:Bourgogne]]
[[lt:Burgundija]]
[[lmo:Bourgogne]]
[[hu:Burgundia]]
[[ms:Bourgogne]]
[[ro:Burgundia]]
[[qu:Bourgogne]]
[[ru:Бургундия]]
[[rue:Бургундія]]
[[ru:Бургундия]]
[[scn:Burgogna]]
[[simple:Burgundy]]
8.502

уредувања