Бијељина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:بیه‌لینا
(Создадена страница со: {{Infobox settlement <!--more fields are available for this Infobox--See Template:Infobox Settlement--> |settlement_type = |coordinates_region =BA |subdivi...)
 
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:بیه‌لینا)
 
{{Link FA|sr}}
 
[[bs:Bijeljina]]
[[bg:Биелина]]
[[en:Bijeljina]]
[[es:Bijeljina]]
[[fa:بیه‌لینا]]
[[fr:Bijeljina]]
[[hr:Bijeljina]]
5.104

уредувања