Лигурско Море: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:دریای لیگوریا
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: hy:Լիգուրյան ծով)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:دریای لیگوریا)
[[eo:Ligura maro]]
[[eu:Liguriako itsasoa]]
[[fa:دریای لیگوریا]]
[[fr:Mer Ligure]]
[[gl:Mar de Liguria]]
4.506

уредувања