Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Никулци за Италијанци“

с
r2.6.4) (Бот Додава: zh-yue:Category:意大利人物楔類
с (Бот Додава: zh:Category:意大利人物小作品)
с (r2.6.4) (Бот Додава: zh-yue:Category:意大利人物楔類)
[[tr:Kategori:İtalyan taslakları]]
[[uk:Категорія:Незавершені статті про персоналії Італії]]
[[zh-yue:Category:意大利人物楔類]]
[[zh:Category:意大利人物小作品]]
126.849

уредувања