Патмос: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 11 година
с
r2.5.2) (Бот Менува: nn:Pátmos
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: eo:Patmos; козметички промени)
с (r2.5.2) (Бот Менува: nn:Pátmos)
[[da:Patmos]]
[[de:Patmos]]
[[et:Pátmos]]
[[el:Πάτμος]]
[[en:Patmos]]
[[eo:Patmos]]
[[es:Patmos]]
[[eteo:PátmosPatmos]]
[[fi:Patmos]]
[[fr:Patmos]]
[[gl:Patmos]]
[[he:פטמוס]]
[[hr:Patmos]]
[[hu:Patmosz]]
[[id:Patmos]]
[[it:Patmos]]
[[jahe:パトモス島פטמוס]]
[[la:Patmos]]
[[hu:Patmosz]]
[[nl:Patmos]]
[[nnja:Patmosパトモス島]]
[[no:Patmos]]
[[nn:Pátmos]]
[[pl:Patmos]]
[[pt:Patmos]]
[[ru:Патмос]]
[[sr:Патмос]]
[[eofi:Patmos]]
[[sv:Patmos]]
[[tr:Batnaz]]
9.281

уредување