Разлика помеѓу преработките на „Ӱ“

Одземен 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: ru:Ӱ
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:Ӱ)
с (r2.6.4) (Бот Менува: ru:Ӱ)
[[it:Ӱ (cirillico)]]
[[ja:ダイエレシス付きУ]]
[[ru:Ӱ (кириллица)]]
[[fi:Ӱ]]
[[udm:Ӱ]]
126.817

уредувања