Катманду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Katmandû
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: hsb:Katmandu)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Katmandû)
[[hif:Kathmandu]]
[[fr:Katmandou]]
[[fy:Katmandû]]
[[gd:Kathmandu]]
[[gl:Katmandu - काठमांडौ]]
86.434

уредувања