Отвори го главното мени

Промени

с
r2.6.5) (Бот Додава: mhr:HTTP
[[no:HTTP]]
[[nn:Hypertext Transfer Protocol]]
[[mhr:HTTP]]
[[pl:Hypertext Transfer Protocol]]
[[pt:Hypertext Transfer Protocol]]
4.013

уредувања