Џоди Фостер: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Менува: lv:Džodija Fostere
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Džūdija Fostere)
с (r2.6.5) (Бот Менува: lv:Džodija Fostere)
[[sw:Jodie Foster]]
[[la:Jodie Foster]]
[[lv:DžūdijaDžodija Fostere]]
[[hu:Jodie Foster]]
[[mr:जोडी फॉस्टर]]
3.985

уредувања